Stomatologie je cesta

Veškerá péče u nás začíná a končí návštěvou u dentální hygienistky. Napřed je třeba postarat se o Vaše zuby a ústa tím, že je řádně vyčistíme a naučíme Vás, jak je čisté a zdravé udržet.

Dalším krokem je řádné vyšetření a zjištění, co můžeme udělat k Vaší spokojenosti a zdraví. Naše péče zahrnuje zákroky z níže uvedených oborů:
Parodontologie, navazuje na ošetření dentální hygienistky těch z Vás, u kterých je to pro onemocnění dásní a okolní kosti nutné.
Stomatochirurgie je úzce spojená s parodontologií. Její podstatou je odstranění či náhrada zubů a tkání. Mezi stomatochirurgické výkony spadají např. extrakce zubů, implatance, plastiky měkkých tkání a jiné.
Záchovné zubní lékařství opravuje zuby,jež chceme udržet tak, aby sloužily co nejdéle. Rozumíme tím plomby, čištění kanálků a další výkony.
Protetické zubn�� lékařství zahrnuje přípravné výkony v naší ordinaci, na něž navazuje laboratorní práce protetiků, kteří pro Vás individuálně zhotoví korunky, můstky, protézy a jiné zubní náhrady.
Jakmile uděláme všechno, co je třeba, pro to, aby Vaše ústa byla zdravá a úsměv krásný, čekají Vás víceméně jen příjemné návštěvy u dentální hygienistky a preventivní kontroly u zubního lékaře. Jinými slovy přijde doba, kdy si každý den se svými zdravými ústy opravdu užijete.

Kde nás najdete?

Zubárna s.r.o.
Specializovaná zubní ordinace
Politických obětí 531
738 02 Frýdek-Místek
IČ: 03711285

Bankovní účet ČSOB:
281006600/0300

Najdete u nás také
  • zubní ordinaci Remidental
  • děstkou rehabilitaci
    a fyzioterapii Fyzio Beskyd
  • zubní laboratoř 3dent smile s.r.o.
558 111 640
731 491 533
Nyní u nás můžete platit kartou.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.