RECEPCE
Na recepci se o Vás postarají ochotné dámy, které Vám rezervují vhodný termín ošetření, pomohou Vám s vyplněním formuláře o Vašem zdravotním stavu, zodpoví Vaše dotazy a ozřejmí postup ošetření. Pokud budete mít zájem, předloží Vám k nahlédnutí přehledný ceník výkonů lékařů a hygienistky. Recepce je zároveň místem, kde, prosím, také hlaste veškeré změny osobních údajů.
HYGIENISTKA
Návštěva zubní hygienistky je v naší ambulanci závaznou pro každého pacienta. Klademe na hygienu velký důraz, protože je základem prevence nově vzniklých kazů a maximálně prodlužuje životnost zhotovených prací.
VSTUPNÍ RENTGEN
RTG vyšetření je nezbytné pro získání základních informací o stavu Vaší dutiny ústní a přilehlých oblastí, stavu kostí a pro odhalení případných skrytých zánětů a abnormalit. Pravidelné snímkování na preventivních prohlídkách nám pomáhá nalézt počínající kazy v mezizubních prostorech, a předejít tak rozpadu zubu pokročilým kazem.
ZUBNÍ LÉKAŘ
Zubní lékař díky výše uvedenému postupu získává informace o každém pacientovi ještě dříve, než vkročí do ambulance. Je schopen po prvním vyšetření připravit plán terapie, a to individuálně pro každého pacienta. 

Kde nás najdete?

Zubárna s.r.o.
Specializovaná zubní ordinace
Politických obětí 531
738 02 Frýdek-Místek
IČ: 03711285

Bankovní účet ČSOB:
281006600/0300

Najdete u nás také
  • zubní ordinaci Remidental
  • děstkou rehabilitaci
    a fyzioterapii Fyzio Beskyd
  • zubní laboratoř 3dent smile s.r.o.
558 111 640
731 491 533
Nyní u nás můžete platit kartou.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.